HİZMETLERİMİZ

construction-icon

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Eski depreme dayanıksız binanızı Azizoğlu İnşaat Güvencesi ve Kentsel Dönüşüm Avantajları ile yeniden inşaa ediyor veya güçlendirilmesini yapıyoruz. Kentsel Dönüşüm Kanunu Kapsamında kentsel dönüşüm alanları oluşturuyor ve bu alanlar için İmar Tadilatı hizmetleri veriyoruz.

roofing-icon

KAT KARŞILIĞI İNŞAAT İŞLERİ

Azizoğlu , inşaat sektöründe faaliyet gösteren genel müteahhitlik firmaları arasında , prestijli yapıların ve projelerin müteahhidi olarak haklı bir üne ve ayrı bir yere sahiptir. Bu ayrıcalıklı konum, müşterilerimizin inşaat alanında, ihtiyaç duyulan binaların yapımı için özellikle Azizoğlu’nu seçmiş olmaları neticesinde kazanılmıştır. Sizde işbirlikçimiz ve iş ortağımız olun arsanız Azizoğlu farkıyla artı değer kazansın.

remodeling-icon

İNŞAAT TAAHHÜT İŞLERİ

Hayatta yaşamdan başka değerli birşey olmadığına inanıyoruz, İnsanların ve insanımızın ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü mühendislik hizmetlerini, verdiğimiz güvene yakışır bir biçimde kullanarak sağlam ve estetik yapılar yapmaya devam ediyoruz. Değişen yüzyılın ihtiyaçlarını belirliyoruz ve ona uygun yapılar yapmak için müteahhitlik yapıyoruz.

solar-installation-icon

ENTEGRE ve HAYVANCILIK TESİSİ

İkibinli yıllarda Muş Bulanık ilçesinde başladığımız Entegre Hayvancılık Sanayi Organik hayvanvılığı yapmaktayız. Tamamen kendi çiftliğimizde %100 organik besicilik ve süt hayvancılığı yapmaktayız. Organik hayvansal ürünlerimizi kendi tesisimizde işlemekteyiz.